Корзина
13 отзывов
+380961751775
Корзина
 • 1
 • 2
 • 3
Фунгицид Пиктор 5 л (Оригинал) BASF, фото 2
Фунгицид Пиктор 5 л (Оригинал) BASF, фото 2

Фунгицид Пиктор 5 л (Оригинал) BASF

Описание
Характеристики
Информация для заказа

 

 

Опис Пиктор купити фунгіцид для захисту соняшнику і ріпаку від ряду хвороб. 

Захистити свої соняшник і рапс від всіляких шкідників, хвороб і бур'янів - завдання першої необхідності. Але, не менше важливим є забезпечення рослинам сприятливих умов для отримання максимального врожаю. Адже крім вищевказаних чинників, які безпосередньо впливають на якість культури стреси, посуха, морози, недостатність поживних речовин або нездатність їх засвоювати чинять негативний вплив. Фунгіцид Пиктор (фунгіцид Піктор укр.) Від BASF, з брендового лінійки AgCelence дає можливість отримати максимум вигоди при адекватних вкладеннях. 

Характеристики фунгіциду Завдяки яскраво вираженого захисного властивості і поліпшує фізіологічні якості культури дії фунгіцид Пиктор перевершує рядові аналоги для використання на соняшнику і ріпаку. Як і вся лінійка AgCelence фунгіцид має пролонговану дію, яке благотворно позначається на рослині весь період вегетації.

Посилений процес фотосинтезу, характерна стійкість вирощуваної культури до стресових ситуацій, покращене поглинання азоту поряд з максимальним ступенем захисту від патогенних організмів забезпечує підвищену врожайність. Також значно поліпшується якість самої продукції - підвищується олійність насіння.

Зручна препаративна форма - концентрат суспензії - забезпечує оптимальний витрата фунгіциду і розподіл на оброблюваних рослинах. Це сприяє ефективному поглинанню препарату культурою при досить економічному його використанні. 

Механізм дії і спектр впливу Фунгіцид Пиктор - це з'єднання двох високотехнологічних і надійних активних інгредієнта різного принципу впливу. Боскалід, з нового хімічного класу карбоксіанілідов трансламінарну поширюючись по рослині, згубно впливає на головний етап дихання частинок в комплексі II. Це сприяє тому, що патогенні мікроорганізми втрачають джерело енергопостачання. 

Основні рекомендації по використанню Норма витрати фунгіциду становить 0,5 л на 1 га як для ріпаку (ярового та озимого) так і соняшнику. Кратність обприскування становить один раз. Робочий розчин готується в день обробки, середня кількість робочої рідини не перевищує 200 - 400 л / га. Продукт не є дуже токсичними для бджіл, варто обережно використовувати його поблизу рибних господарств. 

Основные
Производитель  BASF
Страна производительГермания
Упаковка
Вес5 кг
Объем5 л
 • Цена: 6 000 грн.
 • В наличии

6 000 грн.

Купить
+380961751775
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
График работы
 • Понедельник
  09:0020:00
 • Вторник
  09:0020:00
 • Среда
  09:0020:00
 • Четверг
  09:0020:00
 • Пятница
  09:0020:00
 • Суббота
  09:0017:00
 • Воскресенье
  09:0017:00
Фунгицид Пиктор 5 л (Оригинал) BASFФунгицид Пиктор 5 л (Оригинал) BASF
В наличии
6 000 грн.